OCHRANA KULTÚRNEHO DEDIČSTVA - Múzeá / Galérie / Knižnice / Archívy

Vykonávame akútnu a preventívnu celopriestorovú povrchovú ochranu zbierkových predmetov a všetkých typov priestorov pred mikrobiologickou kontamináciou.

 

Okrem akútneho účinku je veľmi dôležité využitie preventívne – na dezinfekciu priestorov a vzduchotechniky (klimatizácie), ktorá v prípade kontaminovaného prostredia, ale aj mikrobiologického znečistenia samotnej klimatizácie, môže toto znečistenie prenášať aj do vydezinfikovaných čistých priestorov.

 

Výhoda systému dezinfekcie SANOSILom spočíva okrem samotnej účinnosti proti patogénnym mikroorganizmom, vírusom, baktériám, kvasinkám, hubám a plesniam predovšetkým v ekologickej neškodnosti a jednoduchej a bezpečnej aplikácii. 

  

Firma Sanosil SK, s. r. o. však pomerne často úspešne rieši aj havarijné stavy v prípade zatečenia priestorov a predmetov kultúrnej hodnoty a ich následnej mikrobiologickej kontaminácie v dôsledku prasknutého vodovodného potrubia či úniku vykurovacej vody z radiátorov alebo po záplavách.

 

Neváhajte preto a v prípade akýchkoľvek problémov uvedeného charakteru nás kontaktujte. Veríme, že spoločne vyriešime všetky vaše problémy s mikrobiologickou kontamináciou vašich objektov a priestorov.