Bazény

Či už prevádzkujete verejný bazén alebo si užívate komfort vlastného bazénu na záhrade, pre zachovanie krištáľovo čistej vody a jej zdravotnej nezávadnosti je pre vás bazénová chémia veľmi dôležitá.

Drvivá väčšina predajcov bazénovej chémie však stále poskytuje hygienické zabezpečenie vody len pomocou prípravkov na báze chlóru, s ktorým je spojených množstvo komplikácií či už prevádzkových, alebo zdravotných.

 

Spoločnosť Sanosil Vám prináša naozaj BEZCHLÓROVÉ riešenie pre Váš bazén v boji proti baktériam, vírusom, plesniam a riasam.

 

Voda, ktorá je tu používaná ako prostriedok na regeneráciu a relax, sa môže stať nosičom rôznych nebezpečných infekcií a chorôb. Pri bežnom používaní bazénom môže dochádzať k chemickej a mikrobiologickej kontaminácii bazénovej vody. Hlavný zdroj znečisťovania vody sú osoby a predmety nachádzajúce sa v bazéne. Koncentrácia mikroorganizmov závisí od technického vybavenia a od spôsobu úpravy bazénovej vody.

Na Slovensku sa uvedenou problematikou hygieny zaoberá Vyhláška 309/2012 Z. z. Ministerstva zdravotníctva z 1. októbra 2012 o požiadavkách na vodu určenú na kúpanie. Dezinfekčné prostriedky SANOSIL spoľahlivo a účinne eliminujú mikrobiologickú kontamináciu dezinfikovanej vody bez zmeny jej zápachu a škodlivého účinku na životné prostredie.

 

Naše prostriedky SANOSIL sú taktiež schválené na úpravu vody pre deti a dojčatá hlavným hygienikom SR.

 

Preto pokiaľ je riešenie biocídneho, dezinfekčného, sanitačného režimu vašou aktuálnou témou, neváhajte nás kontaktovať. Radi s vami skonzultujeme váš problém a nájdeme spoločné riešenie šité na mieru vaším potrebám.