O nás

Švajčiarska spoločnosť Sanosil vyvinula patentom chránené, bezchlórové, dezinfekčné a dezinfekčno-čistiace prostriedky, ktoré sa celosvetovo predávajú už od roku 1982.

Cieľom spoločnosti bolo vyvinúť ekologický produkt, ktorý nevytvára karcinogénne, mutagénne ani toxické rozpadné zlúčeniny, neohrozuje životné prostredie a hlavne nie je škodlivý pre ľudí a zvieratá. Ide o ekologickú dezinfekciu, ktorá je kombináciou peroxidu vodíka a koloidného striebra. Reakciou sa peroxid vodíka rozloží na vodu a kyslík a koloidné striebro ostáva na povrchu, aby ho dlhodobo chránilo. 

Práve tieto hodnoty sú pre nás kľúčové a vyvolali v nás nadšenie a túžbu priniesť  produkty aj na slovenský trh.  Je pre nás dôležitý prístup k prírode a prostrediu, v ktorom žijeme, k potravinám, ktoré jeme a k vode, ktorú pijeme. Preto sme hrdí, že od roku 2012 sme výhradným zástupcom Sanosilu na slovenskom trhu. 

Skúsenosti a aplikácie, ktoré sme získali od roku 2012, nás posunuli do pozície seriózneho partnera pre Vás, pri riešení problémov mikrobiologickej kontaminácie pomocou priestorovej celoplošnej dezinfekcie v najrôznejších oblastiach - od potravinárstva cez nemocnice či kultúrne a pamäťové inštitúcie. Venujeme sa aj úprave a hygienickému zabezpečeniu rôznych typov vôd - od pitných, bazénových, technologických, chladiacich, napájacích - až po polievacie systémy.

Našimi významnými partnermi sú giganti z oblasti automobilového priemyslu, zdravotníctva, farmaceutickej výroby, potravinárskeho priemyslu, poľnohospodárstva (farmári, ovocinári, pestovatelia), veterinárstva. Pomáhame bazenárom, vodárom, zmrzlinárom, ale aj škôlkam našich detí. 

Veríme, že prispejeme k zmene zmýšľania aj u iných a podporíme zodpovedný prístup každého z nás k svojmu okoliu. Ako radi hovoríme: stačí len zameniť fľaštičku za fľaštičku.

  

Ak máte záujem o kvalitné hygienické zabezpečenie vašej prevádzky, neváhajte nás kontaktovať.

Michal Hanus